Kamagra na problemy z erekcją

Prawidłowy wzwód penisa jest możliwy przez rozkurczanie naczyń krwionośnych. U zdrowego mężczyzny proces ten zachodzi naturalnie podczas podniecenia. Natomiast zaburzenia pracy naczyń krwionośnych wywołują problemy z erekcją. W takim przypadku pomóc może Kamagra. Jak działa ten preparat i kto może go zażywać?

Czym jest Kamagra?

Kamagra to lek stosowany na problemy z erekcją, przeznaczony dla mężczyzn, którzy utracili przyjemność z życia seksualnego i chcą to zmienić. Kamagra opinie należy do grupy preparatów będących zamiennikami popularnej Viagry. Zażyta odpowiednio wcześnie przed stosunkiem seksualnym, pozwala osiągnąć silny wzwód i tym samym zadowolenie obu stron. Lek zaliczany jest do grupy inhibitorów fosfodiesterazy piątego typu, a jego działanie utrzymuje się nawet do 6 godzin po zażyciu. Dlatego nie powinni go przyjmować mężczyźni, którzy nie cierpią na problemy ze wzwodem. Warto zaznaczyć, że preparat nie tylko wpływa na siłę erekcji, lecz także zwiększa popęd seksualny. Nieudane życie intymne, często prowadzi do problemów w związku. Natomiast Kamagra może rozwiązać ten problem.

Kamagra – działanie preparatu

Głównym składnikiem preparatu Kamagra jest sildenafil. W penisie znajdują się ciała jamiste, które odpowiadają za jego powiększanie się podczas podniecenia. Żeby tak się stało, musi dopływać do nich dostateczna ilość krwi. W przeciwnym razie osiągnięcie pełnego wzwodu jest niemożliwe. U mężczyzn cierpiących na problemy z erekcją, ilość krwi wypełniająca ciała jamiste jest zbyt niska. Natomiast stosowanie Kamagry wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych, dzięki czemu do penisa napływa więcej krwi, wypełniającej ciała jamiste. Penis staje się większy, twardszy oraz unosi się.

Pod jaką postacią dostępna jest Kamagra?

Kamagra dostępna jest w 4 formach: tabletek, cukierków, galaretki oraz tabletek musujących. Dużą popularnością cieszą się tabletki do stosowania doustnego. Posiadają różne stężenie składników zwiększających popęd seksualny oraz siłę erekcji. Dostępne są w dawkach: 25 mg, 50 mg i 100 mg, przy czym największą dawkę można stosować raz na dobę, jeśli poprzednie okażą się niewystarczające. Z kolei cukierki Kamagra dostępne są w różnych smakach i podobnie jak tabletki, należy je stosować około godziny przed stosunkiem.

Natomiast zupełnie inną wersją preparatu jest galaretka. Wystarczy ją rozpuścić w wodzie i spożyć 15 minut przed zbliżeniem. Dostępne są różne smaki tej postaci preparatu. Ostatnią formą Kamagry są tabletki musujące, które podobnie jak preparaty witaminowe, wystarczy rozpuścić w wodzie i wypić. Warto pić małymi łykami, aby preparat dobrze się wchłonął do organizmu.

Prawidłowe dawkowanie preparatu Kamagra

W przypadku zaburzeń erekcji, warto udać się do lekarza, aby wykluczył ukryte choroby, np. zanik ciał jamistych. Jeśli żadne schorzenie nie zostanie zdiagnozowane, to problem ze wzwodem może rozwiązać Kamagra. Najmniejsza dawka tabletek to 25 mg i jest zalecana dla mężczyzn w początkowym stadium problemów seksualnych. Od takiej dawki należy rozpoczynać kurację, ponieważ może okazać się wystarczająca. Natomiast 50 mg to dawka zalecana dla panów, u których poprzednia nie wywołuje pożądanego efektu.

Z kolei Kamagra 100 mg przeznaczona jest dla mężczyzn, którzy borykają się z problemami erekcji od dłuższego czasu, a poprzednie dawki są niewystarczające. Preparat należy przyjmować godziny przed stosunkiem, aby zaczął w pełni działać. Działanie utrzymuje się do 6 godzin, ale do pełnego efektu niezbędne jest pobudzenie seksualne.

Kamagra to preparat, który pomaga zwalczyć problemy z erekcją oraz wpływa na popęd seksualne. Dostępny pod różną postacią i dawkami sprawia, że każdy mężczyzna może dopasować go do swoich potrzeb.

Add Comment